Forum mieszkańców Gminy Narew

FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY NAREW

Zasady Forum

Poświęć chwilę na zapoznanie się z poniższymi zasadami.

Jeśli chcesz korzystać z forum Gmina Narew, musisz wyrazić akceptację Regulaminu Forum, dostępnego tu: PRZEJŚCIE DO REGULAMINU FORUM. Rejestracja jest dobrowolna, jeśli się z nim zgadzasz i chcesz kontynuować proces rejestracji, wciśnij przycisk "Zgadzam się". Aby zaniechać rejestracji, wciśnij przycisk "Anuluj" w swojej przeglądarce.

Pamiętaj, że nie jesteśmy odpowiedzialni za żadne wiadomości wysłane przez użytkowników. Nie jesteśmy odpowiedzialni za zawartość jakiejkolwiek wiadomości.

Wiadomości wyrażają przekonania autora, niekoniecznie tego forum. Każdy użytkownik, który uważa jakąkolwiek wiadomość za niewłaściwą, jest zachęcany do skontaktowania się z nami poprzez e-mail. Mamy możliwość usunięcia takich wiadomości i będziemy robić wszystko by to uczynić, w rozsądnym czasie, jeśli uznamy usunięcie za konieczne.

Korzystając z tego forum zobowiązujesz się nie zamieszczać żadnych materiałów, które są obraźliwe, oszczercze, nieprawdziwe, wulgarne, obsceniczne, ingerujące w prywatność innych lub w jakikolwiek inny sposób niezgodne z prawem.

Zgadzasz się zamieszczać wyłącznie materiały, do którego prawa autorskie posiadasz Ty lub to forum lub zamieszczenie tych materiałów nie stanowi naruszenia praw autorskich. Zamieszczając takie materiały zgadzasz się na ich wykorzystywanie zgodnie z regulaminem forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
parking znak sklep